در این بخش طرح‌های زیبای !!! بنر میلاد حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز برای دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده شده است.
 
این طرح‌های زیبا که به مناسبت چهارم شعبان، سالروز میلاد علمدار رشید کربلا، قمر منیر بنی‌هاشم، حضرت اباالفضل العباس (ع) و روز جانباز کار شده است بصورت کاملا لایه باز بوده و می‌توان از آن در طراحی بنر ، بیلبورد ، پوستر ، پلاکارد و ... برای این مناسبت استفاده نمود.
 
نمونه‌ای از این طرح‌های لایه باز را در زیر می توانید مشاهده کنید:

بنر میلاد حضرت ابوالفضل (ع) با طراحی زیبا! - نوع 3 دانلود بنر لایه باز میلاد حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز ، به مناسبت چهارم شعبان میلاد حضرت ابوالفضل العباس(ع) (روز جانباز) در این بخش با کیفیت بالا برای دانلود شما عزیزان قرار داده شده است. امشب شبِ میلادِ علمدارِ حسین است  |  میلادِ گلِ فاطمه سردارِ حسین است در این بخش بنر…
90,000 ریال فقط 68,000 ریال

تعداد:
بلافاصله پس از واریز وجه دانلود نمایید.

و یا با خرید اشتراک به تمامی فایل های تجاری سایت دسترسی داشته باشید
اشتراک استودیوی طراحی نقش
دانلود طرح لایه باز روز جانباز و ولادت حضرت ابوالفضل (ع) در این بخش فایل لایه باز بنر میلاد حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز با کیفیت بالا با فرمت PSD برای دانلود شما عزیزان قرار می‌گیرد.
100,000 ریال فقط 45,000 ریال

تعداد:
بلافاصله پس از واریز وجه دانلود نمایید.

و یا با خرید اشتراک به تمامی فایل های تجاری سایت دسترسی داشته باشید
اشتراک استودیوی طراحی نقش
مدیریت استودیوی طراحی نقش تصمیم گرفته است جهت انجام خدمات به طراحان مذهبی، اقدام به طراحی و ارائه رایگان طرح‌های مذهبی نماید. در این بخش بنر پشت سن به مناسبت روز جانباز و ولادت حضرت ابوالفضل  العباس(ع) با کیفیت بالا و اندازه بزرگ طراحی و جهت استفاده در مراسمات برای دانلود شما عزیزان قرار داده شده است.