:

افزونه ورود آیات قرآن به نرم افزار ورد (Quran in word add-in)

افزونه ورود آیات قرآن به نرم افزار ورد (Quran in word add-in) افزونه ورود آیات قرآن به نرم افزار ورد (Quran in word add-in)

توسط این برنامه که «مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی» آن را تهیه و منتشر شده است، شما به راحتی می توانید آیات قرآن را (با اعراب کامل)، همراه با ترجمه در محیط ورد (Microsoft word) وارد نمایید. نکته قابل توجه اینکه شما می توانید از ترجمه آیات قرآن به 13 زبان زنده دنیا در این افزونه استفاده کنید. این افزونه قابل اجرا در ورژن های مختلف برنامه ورد بوده و نحوه اجرای آن به شرح زیر است:

 بعد از اتمام عملیات نصب، برنامه ی Word را اجرا کنید. قابل توجه است که در Word 2007 و 2010 و 2012 برگه ای به نام Add-Ins اضافه می شود. با کلیک روی این برگه  و کلیک روی (مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی) و سپس روی Quran، برنامه ی قرآن در Word  نمایش داده می شود؛ ولی در Word 2003 منویی به نام Computer (مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی) اضافه می شود که با باز کردن این منو و کلیک روی Quran، برنامه ی قرآن در Word اجرا خواهد شد.  

برنامه ی قرآن در Word دارای قابلیت های انتخاب زبان ، نمایش، جستجو، مدیریت نمایش ، مدیریت ترجمه و انتقال به سند می باشد.

افزونه ورود آیات قرآن به نرم افزار ورد (Quran in word add-in) - قرآن در ورد ,  افزونه قرآن در ورد ,  قرآن ,  ورود آیات قرآن در ورد ,  برنامه وارد کردن آیات قرآن در ورد ,  دانلود قرآن در ورد ,  quran in word ,  Quran in word addin ,  دانلود quran in word

اطلاعات بیشتر

  • حجم فایل: 65 مگابایت
  • رمز فایل: Nagsh.ir
  • دانلود در ادامه مطلب:  
  • تبلیغات: دانلود کلیپ و تیزر قرآنی
بازدید: 23395 بار
به مطلب امتیاز دهید
(39 آرا)

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

نظرات   

 
0 #11 منصوره 1396-09-30 09:31
این برنامه در نرم افزار ایندیزاین هم که نرم افزار تهیه و طراحی کتابه قابل اجرا هست؟ من امتحان کردم گویا نمیشه اگر امکان اجرا داره راهنمایی کنید. مچکرم
بازگو کردن