لطفا قبل از برقراری تماس، مشکل خود را در بین سوالات متداول زیر بررسی کنید.

درصورت نیافتن پاسخ و حل نشدن مسأله به یکی از روشهای تماس تلفنی، پیام تلگرامی و یا تکمیل و ارسال فرم تماس مشکل خود را مطرح نمایید.

همکاران ما تا آخرین مرحله حل مشکل در کنار شما خواهند بود.

سوالات متداول (FAQ)

آیا با خرید اشتراک به تمامی فایل‌های تجاری سایت دسترسی خواهم داشت؟

بله. بعد از انتخاب پلن اشتراک و خرید آن دسترسی به تمامی فایل‌های تجاری شامل:
بیش از 1000 فایل لایه‌باز مناسبتی - بیش از 800 ابزار گرافیکی پرکاربرد - بیش از 160 آموزش حرفه‌ای و کاربردی فتوشاپ - بیش از 550 کلیپ پرکاربرد برای میکس و مونتاژ - بیش از 150 پروژه پرکاربرد افترافکت میسر خواهد بود.
توجه داشته باشید که مطالب و محصولات موجود در دسته «فروشگاه» و «صفحه آرایی» و «آموزش‌های اختصاصی» شامل اشتراک نمی‌باشد.

بعد از خرید اشتراک چگونه می‌توانم فایل‌های مورد نیازم را دانلود کنم؟

بعد از خرید موفقیت آمیز اشتراک، به سایت نقش منتقل خواهید شد. برای استفاده از اشتراک خود، ابتدا باید وارد حساب کاربریتان شوید. برای این کار از منوی ورود کاربران، نام کاربری و رمز ورود خود را وارد کنید. بعد از اینکه سایت حساب کاربری شما را شناسایی کرد، در انتهای تمامی مطالب تجاری به لینک دانلود دسترسی خواهید داشت.

چطور به فایل‌های خریداری شده دسترسی پیدا کنم؟

بعد از خرید موفقیت آمیز، بلافاصله به سایت نقش منتقل خواهید شد و در آن صفحه می‌توانید فایل‌های خریداری شده را دانلود کنید. در صورتی‌که به هر دلیل به این صفحه دسترسی نداشتید مراحل زیر را طی کنید:
وارد حساب کاربری خود شوید و از طریق منوی ورود کاربران، گزینه «دانلودهای من» را انتخاب کنید.

پول از حساب من کسر شده، ولی به فایل خریداری شده دسترسی ندارم

برای دسترسی به فایل‌های خریداری شده وارد حساب کاربری خود شوید و از طریق منوی ورود کاربران، گزینه «دانلودهای من» را انتخاب کنید.
در صورتی که هیچ گزینه‌ای برای دانلود در این صفحه مشاهده نمی‌کنید، یعنی تراکنش با موفقیت انجام نگرفته است. اگر پول از حساب شما کسر شده باشد، ظرف 10 دقیقه به حسابتان عودت خواهد خورد. در صورتی‌که پول به حسابتان برگشت نخورد، بصورت تلفنی با همکاران ما تماس بگیرید تا مشکل شما را پیگیری نماییم.

چرا وقتی فایل‌های لایه‌باز را در فتوشاپ باز می کنم، خالی می‌آورد؟

یکی از ترفندهایی که باعث می‌شود حجم فایل‌های فتوشاپ(PSD) پایین بیاید، این است که لایه‌های آن را مخفی و بعد ذخیره کنیم. ما نیز برای راحتی کار مشتریان و دانلود سریعتر فایل‌ها، حجم آنها را با این ترفند کاهش داده‌ایم. برای استفاده از فایل‌های لایه‌باز، بعد از باز کردن آن با برنامه فتوشاپ، به پانل لایه‌ها(Layers) رفته و با زدن علامت چشم کنار لایه‌ها، آنها را از حالت مخفی خارج کنید. در صورتیکه پانل لایه‌ها در فتوشاپ شما فعال نیست کلید F7 را فشار دهید یا از منوی Window گزینه Layers را انتخاب کنید.

 

سایر اطلاعات

تلفن تماس:

045-33429023 (وقت اداری)

ایمیل:

info[at]Nagsh[dot].ir

آدرس:

اردبیل - خیابان سعدی - ساختمان تجاری امیر حسین - طبقه سوم

 

فرم تماس

قسمتهای ضروری*